Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Дуэт/пара Первая лига | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Постнова Анастасия, 3 - Дрило Татьяна, 4 - Казакова Екатерина, 5 - Чуркина Марина |
Oriental / Belly Dance Юниоры Группа Open Class | 6 place | 6 dancers | 1 points | 1 - Мироненко Лилия, 2 - Степанова Татьяна, 3 - Логвина Евгения, 4 - Авагимян Ани, 5 - Сенчихина Евгения |
Tabla Юниоры Группа Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Мироненко Лилия, 2 - Степанова Татьяна, 3 - Логвина Евгения, 4 - Авагимян Ани, 5 - Сенчихина Евгения |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Дуэт/пара Первая лига | 1 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Лейла Мамат-Будагова, 2 - Быхова Ольга, 3 - Корнева Арина, 4 - Кузина Виктория, 5 - Сенчихина Евгения |
Oriental / Belly Dance Юниоры Малая группа Open Class | 3 place | 5 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Дрило Татьяна, 3 - Киселев Алексей, 4 - Домасевич Алеся, 5 - Мироненко Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Соло Вторая лига | 14 place | 18 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Oriental / Belly Dance Юниоры Дуэт/пара Вторая лига | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Дуэт/пара Open Class | 6 place | 6 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Евгения Логвина, 3 - Вита Коваль, 4 - Мохамед Реда, 5 - Татьяна Чернявская |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Show Belly Dance Юниоры Формейшн Начинающие | 1 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Мироненко Юлия, 4 - Чернявская Татьяна, 5 - Сенчихина Евгения, 6 - Куриленко Анна, 7 - Дроздович Ирина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Show Belly Dance / Oriental Show Юниоры Формейшн Open Class | 4 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Наталья Антипова (Латифа), 2 - Маргарита Дарьина, 3 - Delanna, 4 - Хале Адхами, 5 - Киселев Алексей, 6 - Чернявская Татьяна, 7 - Осама Мими Фараг |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Соло Первая лига | 7 place | 15 dancers | 2 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Постнова Анастасия, 3 - Дрило Татьяна, 4 - Казакова Екатерина, 5 - Чуркина Марина |
Oriental / Belly Dance Юниоры Дуэт/пара Первая лига | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Постнова Анастасия, 3 - Дрило Татьяна, 4 - Казакова Екатерина, 5 - Чуркина Марина |
Oriental / Belly Dance Юниоры Группа Open Class | 6 place | 6 dancers | 1 points | 1 - Мироненко Лилия, 2 - Степанова Татьяна, 3 - Логвина Евгения, 4 - Авагимян Ани, 5 - Сенчихина Евгения |
Oriental / Belly Dance Show Юниоры Соло Первая лига | 3 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Постнова Анастасия, 3 - Дрило Татьяна, 4 - Казакова Екатерина, 5 - Чуркина Марина |
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Соло Первая лига | 8 place | 10 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Постнова Анастасия, 3 - Дрило Татьяна, 4 - Казакова Екатерина, 5 - Чуркина Марина |
Импровизация Юниоры Соло Первая лига | 5 place | 10 dancers | 2 points | 1 - Мироненко Лилия, 2 - Степанова Татьяна, 3 - Логвина Евгения, 4 - Авагимян Ани, 5 - Сенчихина Евгения |
Tabla Юниоры Соло Первая лига | 5 place | 6 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Постнова Анастасия, 3 - Дрило Татьяна, 4 - Казакова Екатерина, 5 - Чуркина Марина |
Tabla Юниоры Группа Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Мироненко Лилия, 2 - Степанова Татьяна, 3 - Логвина Евгения, 4 - Авагимян Ани, 5 - Сенчихина Евгения |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Соло Первая лига | 5 place | 12 dancers | 2 points | 1 - Лейла Мамат-Будагова, 2 - Быхова Ольга, 3 - Корнева Арина, 4 - Кузина Виктория, 5 - Сенчихина Евгения |
Oriental / Belly Dance Юниоры Дуэт/пара Первая лига | 1 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Лейла Мамат-Будагова, 2 - Быхова Ольга, 3 - Корнева Арина, 4 - Кузина Виктория, 5 - Сенчихина Евгения |
Oriental / Belly Dance Юниоры Малая группа Open Class | 3 place | 5 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Дрило Татьяна, 3 - Киселев Алексей, 4 - Домасевич Алеся, 5 - Мироненко Юлия |
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Соло Первая лига | 5 place | 7 dancers | 3 points | 1 - Лейла Мамат-Будагова, 2 - Быхова Ольга, 3 - Корнева Арина, 4 - Кузина Виктория, 5 - Сенчихина Евгения |
Oriental / Belly Dance Show Юниоры Соло Первая лига | 2 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Дрило Татьяна, 3 - Киселев Алексей, 4 - Домасевич Алеся, 5 - Мироненко Юлия |
Импровизация Юниоры Соло Первая лига | 5 place | 7 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Дрило Татьяна, 3 - Киселев Алексей, 4 - Домасевич Алеся, 5 - Мироненко Юлия |
Tabla Юниоры Соло Первая лига | 1 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Лейла Мамат-Будагова, 2 - Быхова Ольга, 3 - Корнева Арина, 4 - Кузина Виктория, 5 - Сенчихина Евгения |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Соло Вторая лига | 4 place | 18 dancers | 3 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Oriental / Belly Dance Юниоры Дуэт/пара Вторая лига | 1 place | 1 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Oriental / Belly Dance Show Юниоры Соло Вторая лига | 1 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Дроздович Ирина, 2 - Немирская Виктория, 3 - Павлюкевич Виринея, 4 - Дрило Татьяна, 5 - Янковская Полина |
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Соло Вторая лига | 5 place | 6 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Импровизация Юниоры Соло Вторая лига | 3 place | 8 dancers | 2 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Слободова Дарья, 4 - Степанова Татьяна, 5 - Кузина Виктория |
Tabla Юниоры Соло Вторая лига | 1 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Дроздович Ирина, 2 - Немирская Виктория, 3 - Павлюкевич Виринея, 4 - Дрило Татьяна, 5 - Янковская Полина |
Авторская композиция Юниоры Соло Вторая лига | 1 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Дроздович Ирина, 2 - Немирская Виктория, 3 - Павлюкевич Виринея, 4 - Дрило Татьяна, 5 - Янковская Полина |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Соло Первая лига | 5 place | 10 dancers | 2 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Oriental / Belly Dance All ages Дуэт/пара Open Class | 3 place | 3 dancers | 1 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Oriental / Belly Dance Show Юниоры Соло Open Class | 3 place | 8 dancers | 2 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Соло Open Class | 10 place | 17 dancers | 1 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Импровизация Юниоры Соло Open Class | 18 place | 23 dancers | 1 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Tabla Юниоры Соло Open Class | 12 place | 15 dancers | 1 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Tabla Junior Solo Open Class | 8 place | 17 dancers | 2 points | 1 - Виктория Фетисова, 2 - Василий Иванов, 3 - Лариса Янина, 4 - Юсри Эль Хефни, 5 - Осама Султан |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Соло Первая лига | 10 place | 14 dancers | 2 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Евгения Логвина, 3 - Вита Коваль, 4 - Мохамед Реда, 5 - Лариса Янина, 6 - Татьяна Чернявская |
Oriental / Belly Dance Юниоры Дуэт/пара Open Class | 6 place | 6 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Евгения Логвина, 3 - Вита Коваль, 4 - Мохамед Реда, 5 - Татьяна Чернявская |
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Соло Open Class | 26 place | 32 dancers | 2 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Евгения Логвина, 3 - Вита Коваль, 4 - Мохамед Реда, 5 - Татьяна Чернявская |
Импровизация Юниоры Соло Open Class | 15 place | 19 dancers | 2 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Евгения Логвина, 3 - Вита Коваль, 4 - Мохамед Реда, 5 - Татьяна Чернявская |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Classic Юниоры Соло Первая лига | 3 place | 9 dancers | 3 points | 1 - Татьяна Недосенко, 2 - Алеся Домасевич, 3 - Алеся Гулида, 4 - Евгения Сенчихина, 5 - Ани Авагимян |
Oriental Folk Юниоры Соло Первая лига | 5 place | 7 dancers | 1 points | 1 - Татьяна Недосенко, 2 - Алеся Домасевич, 3 - Алеся Гулида, 4 - Евгения Сенчихина, 5 - Ани Авагимян |
Импровизация Юниоры Соло Первая лига | 5 place | 7 dancers | 1 points | 1 - Лилия Мироненко, 2 - Татьяна Степанова, 3 - Лейла Мамат-Будагова, 4 - Анна Куриленко, 5 - Алексей Киселев |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Ювеналы Соло Дебют | 13 place | 23 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Кузина Виктория, 5 - Дрило Татьяна |
Show Belly Dance Юниоры Формейшн Начинающие | 1 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Мироненко Юлия, 4 - Чернявская Татьяна, 5 - Сенчихина Евгения, 6 - Куриленко Анна, 7 - Дроздович Ирина |
Авторская композиция Ювеналы Соло Дебют | 1 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Чернявская Татьяна, 2 - Сенчихина Евгения, 3 - Куриленко Анна, 4 - Недосенко Татьяна, 5 - Слободова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Belly Dance / Oriental Ювеналы Соло Первая лига | 25 place | 36 dancers | 2 points | 1 - Маргарита Дарьина, 2 - Фетисова Виктория, 3 - Логвина Евгения, 4 - Чернявская Татьяна, 5 - Осама Мими Фараг |
Show Belly Dance / Oriental Show Юниоры Формейшн Open Class | 4 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Наталья Антипова (Латифа), 2 - Маргарита Дарьина, 3 - Delanna, 4 - Хале Адхами, 5 - Киселев Алексей, 6 - Чернявская Татьяна, 7 - Осама Мими Фараг |